MediaCat

Pizzanın saati olmaz

Toronto’dan günün her saati pizza yemek için 12 sebep.

Pizzanın saati olmaz

Uykunuzun gelmek bilmediği bir günde, güneşin etrafı aydınlatmasına dakikalar kala, karnınızın acıktığını hissederseniz ne yaparsınız? Açlığınızı yok sayıp uyumaya gitmek bir seçenek, ne var ne yok şöyle bir bakmak için buzdolabının başında dikilmek de… Bir diğer seçenek ise, her ne kadar kulağa fazla iddialı gelse de pizza sipariş etmek olabilir.

Toronto’da haftanın yedi günü, günde 24 saat hizmet veren 7 West Cafe, pizza siparişlerini artırmak için pizzanın akşam 6’dan sabah 6’ya günün her saati yenebilecek bir yiyecek olduğunu anlatan bir kampanya hazırladı.

Leo Burnett Toronto’nun 7 West için her birinin üzerinde günün farklı bir saatinin işaretli olduğu 12 pizza kutusu tasarladığı kampanyada, örneğin, öğlen 1’de pizza sipariş eden müşteriye pizzası sabahın 1’inde pizza yemek için geçerli bir sebebin yazılı olduğu bir kutuda teslim ediliyor.

Leo Burnett Toronto’nun tasarım direktörü Man Wai Wong’un imzasını taşıyan tasarımıyla yeni kutular, restoranın hedef kitlesi üzerinde umulan etkiyi yaratmış gibi gözüküyor. Burger King CMO’su Fernando Machado’nun geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir tweet’e göre 7 West, kampanyasını takiben, pizza siparişlerini yüzde 30 oranında artırmayı başarmış.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.