Pizzadan kıymetlisi yok

Domino's Pizza'dan yüreklere su serpen bir kampanya.

06.12.2017 - 10:39 | MediaCat

Pizzadan kıymetlisi yok

Satın aldığı yiyeceğin ağzının yüzünün kaymasını kimsenin arzulamayacağı açık. Eğer pizza sevdalısıysanız, pizzanızı sıcak ve düzgün formda yemek de en doğal hakkınız.

Pizza tutkunlarının canını sıkmamak için kolları sıvayan Domino’s Pizza da ABD’de gel-al servislerde pizzaları sigortalamaya başlıyor. Böylece, restoranlardan aldığınız pizzalar da evinize kavuşana kadar Domino’s Pizza güvencesi altında seyahat ediyor.

Markanın kampanya kapsamında yayınladığı iki kısa reklam filminin ilkinde ise tüketicinin pizzasına verdiği önem vurgulanıyor. Kış günü park ettiği arabasının üzerine ağaç devrilen adam, aracının durumunu umursamadan pizzasını kontrol etmeye yöneliyor. Pizzasının zarar görmediğinden emin olsa da ayağı kayıp pizzayı düşüren adamın imdadına da Domino’s Pizza’nın sigorta hizmeti yetişiyor.

Kampanyanın ikinci filminde pizzasını arabasının üzerinde unutan adam gaza basınca pizza yere düşüyor; yere düşen pizza ise başka bir arabanın tekerleri altında eziliyor. İzleyici pizzanın akıbetini merak etmeye henüz başlamışken, dış sesin müjdesi ile yüreklere yine su serpiliveriyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Domino's Pizza
  • Reklam Ajansı: CP+B, Boulder, ABD
Kaynak: Ads of the World

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.