Pierre Cardin iletişim ajansını seçti

Marka, PR alanında yoluna Team İletişim ve Danışmanlık ile devam edecek.

05.12.2012 - 10:38 | MediaCat

pierre cardin iletişim ajansını seçti

Aydınlı Grup’un 19 yıldır ana lisansörlüğünü yürüttüğü Pierre Cardin, PR alanında yoluna Team İletişim ve Danışmanlık ile devam edecek.

Pierre Cardin, Aydınlı Grup tarafından 7 ülkede temsil ediliyor. Bugün Aydınlı Grup yönetiminde; kadın-erkek iç giyim ve hazır giyimden aksesuara, ayakkabıdan mobilyaya, halıdan ev tekstiline kadar 18 farklı iş alanında binlerce ürün Pierre Cardin lisansı ile müşterilere sunuluyor.

2004 yılında Aslı Akın tarafından kurulan, ana hizmet alanları itibar yönetimi, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, etkinlik yönetimi ve kamusal ilişkiler olan Team İletişim ve Danışmanlık ise farklı sektörlerden birçok önemli firmaya hizmet veriyor.

Team İletişim ve Danışmanlık’ın bünyesinde Sinpaş Grubu, Banvit, Multi Development Türkiye, Albaraka, Eviya Gayrimenkul, Batik, avmmall.com e-ticaret sitesi, TW STEEL &Tendence (Forum Saat), Sezgin Group (So CHIC), Eko Factoring, Kayalar Kimya, Ender Mağazaları, GoldMaster, Samsonite, Oleg Cassini, Tantitoni, Eczacıbaşı-Baxter, DKNY JEANS, Frey Wille, Joker&Soobe ve Desa yer alıyor.