P&G kurumsal vatandaşlık raporunu paylaştı

Tankut Turnaoğlu'nun ev sahipliğinde bu sabah gerçekleşen basın toplantısı, P&G Türkiye'nin sosyal sorumluluk çatısı altında attığı adımlara odaklandı.

18.09.2017 - 15:32 | MediaCat

P&G kurumsal vatandaşlık raporunu paylaştı

Dünyada 180, Türkiye’de ise 30’uncu yaşını kutlayan Procter & Gamble, 2010 yılında belirlediği Global 20202 Sürdürülebilirlik Hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam ediyor. 2012-2015 yıllarına ait verileri geçtiğimiz yıl ilk kez yayınladığı sürdürülebilirlik raporunda duyuran P&G bu yıl Türkiye’de Yönetişim, Topluma Katkı, Çeşitlilik & Dahil Etme, Cinsiyet Eşitliği ve Çevresel Sürdürülebilirlik başlıkları altındaki çalışmalarını özetlediği Kurumsal Vatandaşlık Raporu’nu paylaştı.

Toplantının ev sahipliğini üstlenen P&G Türkiye ve Kafkaslar Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, raporda yer alan kalemlerden her biri hakkında P&G’nin yakın dönemdeki çalışmalarını katılımcılarla paylaştı. Kurumsal Vatandaşlık Raporu’na göre P&G üretim tesislerindeki sürdürülebilirlik çalışmalarıyla bertaraf edilen atık miktarını yüzde 88, enerji kullanımını yüzde 19 ve sera gazı salımını yüzde 29 azaltmış durumda.

P&G Türkiye’nin sürdürülebilirlik alanındaki çalışmalarının detaylarına buradan ulaşmak mümkün.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.