P&G Avrupa IT Hackathon için kayıtlar başladı

24-25 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik için son başvuru tarihi 22 Kasım.

06.11.2017 - 14:47 | MediaCat

P&G Avrupa IT Hackathon için kayıtlar başladı

Procter and Gamble (P&G) bu yıl ilk kez düzenleyeceği Avrupa IT Hackathon etkinliğinde, teknoloji konusunda bilgisine ve yaratıcılığına güvenenleri, kendilerine tanınan kısa süre içinde projelerini hayata geçirmeye davet ediyor.

24-25 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul ile birlikte Paris, Madrid, Tel Aviv, Moskova, Cenevre, Bükreş, Varşova, Newcastle ve Frankfurt şehirlerinde eşzamanlı olarak gerçekleşecek etkinlikte ses tanıma teknolojileri konusundaki projeler yarışacak. İstanbul ayağına Endeavor Türkiye’nin özel olarak destek verdiği etkinlik, başta IT profesyonelleri ve öğrenciler olmak üzere bilgisine güvenen herkese açık olacak.

“Markalarımıza konuşmayı öğretebilir misiniz?” teması ile düzenlenecek P&G Avrupa IT Hackathon etkinliğine, isteyenler üç ila beş kişiden oluşacak takımlarla katılabilecek. Herhangi bir takıma dahil olmaksızın kişisel başvuru yapanlar ise teknik bilgilerine uygun bir takıma yerleştirilecek. Hackathon’da yarışacak her bir takımda; UX-UI tasarımı, yazılım geliştirme, proje/ürün yönetimi ve dijital pazarlama konularında bilgi sahibi en az birer üye bulunacak.

Sektörü yeniden şekillendirme potansiyeli barındıran düşüncelerini 24 saat içerisinde şekillendirmeye çalışacak takımlar arasında dereceye girenler, çeşitli ödüller kazanmalarının yanı sıra P&G yöneticileri ile bir araya gelerek projelerini geliştirme üzerine görüşme fırsatına da sahip olacaklar. 24 Kasım Cuma günü 16:00’da P&G’nin İstanbul ofisinde başlayıp ara verilmeksizin 24 saat sürecek etkinliğin kazananları ise 25 Kasım Cumartesi günü saat 18:00’da açıklanacak.

Etkinliğe İstanbul’dan katılmak isteyenler, lokasyon olarak İstanbul’u seçerek başvuru formlarını 22 Kasım 2017’ye kadar bu adresten online olarak doldurabilir. Sınırlı sayıda başvurunun kabul edileceği etkinliğe takım olarak katılacakların ise kayıt formlarında aynı takım adını yazmaları gerekiyor.

P&G Avrupa IT Hackathon hakkında daha fazla bilgi almak için Ithackathon.pg.com adresini ziyaret edebilirsiniz.