Pfizer’de üst düzey atama

Pfizer Afrika ve Ortadoğu Gelişen Pazarlar Bölge Başkanı olarak görev alacak isim belli oldu.

20.08.2019 - 11:14 | MediaCat

Pfizer'de üst düzey atama

19 yıl boyunca Pfizer bünyesinde proje müdürü, ürün müdürü, pazarlama ve enformasyon müdürü, satış ve pazarlama müdürü, iş birimi direktörü, bölge başkanı gibi birçok farklı unvanda ve bölgede sorumluluk üstlenen Sinan Atlığ, Pfizer Afrika ve Ortadoğu Gelişen Pazarlar Bölge Başkanı olarak atandı.

Lisans eğitimini 2000 yılında Koç Üniversitesinde işletme üzerine tamamlayan Sinan Atlığ, aynı alandaki yüksek lisans eğitimini 2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamladı. Pfizer Türkiye bünyesine 2000 yılında katılan Atlığ, 11 yıl boyunca satış, pazarlama ve stratejik planlama gibi farklı departmanlarda tecrübe kazanmasının ardından 2011 yılında Pfizer Kolombiya Uzmanlık ve Onkoloji Direktörü olarak atandı. 2013 yılında Pfizer Kolombiya, Peru, Ekvador ve Bolivya İş Birimi Bölge Başkanı olarak çalışmalarına devam eden Atlığ, 2016 – 2017 yılları arasında Pfizer’in New York’taki genel merkezinde Pfizer Nadir Hastalıklardan Sorumlu Gelişen Pazarlar Grup Lideri olarak görev aldı. Bir sonraki yıl Pfizer Afrika ve Ortadoğu Yenilikçi Ürünler Bölge Lideri olan Atlığ, Ocak 2019’dan bu yana Afrika ve Ortadoğu Bölge Başkanı olarak görev almaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.