MediaCat

Perfection İstanbul’a yeni kreatif direktör

Ajansta ATL müşterilerinden sorumlu kreatif direktör sorumluluğunu üstlenecek isim belli oldu.

Perfection İstanbul’a yeni kreatif direktör

Reklam ajansı Perfection İstanbul’da ATL müşterilerinden sorumlu kreatif direktörlüğe Saygın Mehmet Çağlar getirildi. Çağlar, Perfection İstanbul’un başlattığı yapılanma sürecinde kreatif direktör olarak görev yapacak.

2009’da adım attığı reklam sektöründe RED and GREY, Geometry Global, 12 Creative, Grey İstanbul gibi ajanslarda farklı rollerde ekip arkadaşlarıyla birlikte 250’den fazla yerel ve global marka için kampanya ve projeler üreten Saygın Mehmet Çağlar, Perfection İstanbul’a Ekim 2020’de katılmıştı.

Perfection İstanbul kreatif ekibinin kısa sürede yakaladığı uyumun, ürettikleri işlere de yansıdığını belirten Çağlar, yeni göreviyle ilgili, “Biz merkezine insanı koyan, birbirine sürekli destek olan bir topluluğuz. Tüm bunlara iş disiplini, yaratıcılık ve takım ruhu da eklenince, markaların ihtiyaçlarını hızla ve doğru olarak anlayıp bu ihtiyaçlara aynı hızla, doğru ve yaratıcı çözümler üreten bir ekip oluştu. Her ne kadar yaratıcılığın dört duvara sığmak zorunda bırakıldığı, izolasyonun ve iletişimsizliğin herkesi yıprattığı zor günler geçiriyor olsak da, bu dönemde ekibimiz, reklamcılığa gönül vermiş, birbirinden başarılı ve kıymetli takım arkadaşlarının katılımıyla büyüdü. Ajans olarak sahip olduğumuz en değerli varlığın ‘biz’ olmamızı sağlayan bu insanların yaratıcı zekâları, üretimlerine olan inançları ve birbirlerine bağlılıkları olduğu kanaatindeyim. Bizi ‘Perfect’ yapan bu değerleri koruyup, kolektif bir ruhla işimizi yapmaya devam ettikçe, gelen brief hangi markadan olursa olsun, Perfection ekibi olarak fark yaratan işlerin altına imzamızı atmaya devam edeceğiz. Bu yapımızla sektördeki diğer ajanslara da örnek olma niyetindeyiz” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.