Perakende sektörü masaya yatırılacak

17 Mayıs Perşembe günü, Grand Cevahir Kongre ve Sergi Sarayı’nda

15.05.2007 - 14:54 | MediaCat

17 Mayıs Perşembe günü, Grand Cevahir Kongre ve Sergi Sarayı’nda ‘Perakende Yatırımına Doğru İş Süreçleri’ başlıklı bir konferans düzenlenecek.

Saat 09:00’da başlayacak olan konferansın açılış konuşmasını TOBB Türkiye Kozmetik Sektör Meclis Başkanı Ahmet Pura yapacak. Konferansa, Migros Türk A.Ş Format Müdürü Ayten Erçevik, Alkaş Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ercüment Alptekin, Algida Türkiye Genel Müdürü Ahmet Coşar, Metro Cash&Carry Türkiye Genel Müdürü Z. Hakan Ergin, Ekonomist, Köşe Yazarı Prof. Dr. Asaf Savaş Akat, Pehlivanoğlu Marketleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pehlivanoğlu, Türkiye Perakendeciler Federasyonu Genel Başkanı Şeref Songör ve GİMDER Başkanı Mustafa Gülgün katılacak.

Konferansda, markalar, alışveriş merkezlerine yapılan yatırımlar, müşteri beklentileri ve karlılık açısından doğru satın alma kararları, Türkiye ekonomisinin perakende sektörüne nasıl yansıdığı ile bakkal ve toptancıların yokoluşları konu alınacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.