MediaCat

kurumsalhaberler.com yenilendi

Üçüncü yaşına yeni tasarımı ve özellikleriyle giren

kurumsalhaberler.com yenilendi

Üçüncü yaşına yeni tasarımı ve özellikleriyle giren kurumsalhaberler.com iş dünyası ve basın mensupları için önemli bir kaynak oluşturmaya devam ediyor.

Kuruluşların basın bültenlerini yayınlayan, arşivleyen ve internet kullanıcılarının aradıkları kuruluş haberine kolayca ulaşmalarını sağlayan kurumsalhaberler.com’daki yenilikler hakkında Aslı Özyağmur Buyurgan şu bilgileri verdi;

“Yenilenen web sitemiz ile kurumsalhaberle.com’da ikinci döneme adım atıyoruz. Geçtiğimiz iki sene içerisinde üye kuruluşlarımızdan, basın mensuplarından ve bireysel takipçilerden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda yenilenen web sitemiz artık çok daha fazla kişiye hitap ediyor.

İş ortaklarımız, online ve offline yayıncılarla yaptığımız iş birlikleri, PR ajanslarına özel hizmetlerimiz ile çok daha fazla ziyaret edilen bir portal olmayı hedefliyoruz. Özellikle Google dostu yeni yapımız sayesinde sitemizi Google aramaları sonucu ziyaret eden yeni internet kullanıcıları şimdiden %35 artmış durumda. Kurumsalhaberler.com daha birçok yeniliği 2007 yılının son çeyreğinde hayata geçirmiş olacak. Bu değişime katkıda bulunan tüm kurumsal üyelerimize, iş ortaklarımıza, web sitemizi takip eden basın mensupları ve internet kullanıcılarına çok teşekkür ediyoruz.”

Kurumsalhaberler.com’da ki yenilikler;

Yeni tasarım
Optimum ekran çözünürlüğü olarak 1024×768 piksel ekran çözünürlüğünün standartlaşması esas alınarak yeni web sitesi daha geniş bir tasarımla hazırlandı.
Yeni tasarımda ziyaretçilerin aradığı içeriğe kolay ulaşabilmesi ve sayfaların daha hızlı yüklenebilmesi ön planda tutuldu.

Yeni alt yapı
Kurumsalhaberler.com ASP.net yazılım teknolojisi ile çalışmaya devam ediyor. Sitenin bazı bölümlerinde Ajax teknolojisi kullanılmak suretiyle ziyaretçinin aradığı bilgiye daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşması sağlanıyor.
Türkiye’nin lider kurumsal internet servis sağlayıcısı Doruknet üzerinden çıkışlarını yapan kurumsalhaberler.com sunucuları, artan ziyaretçi yapısına paralel olarak geliştirildi.

Ajans’a göre basın bülteni yayını
Özellikle ajans seçim sürecinde olan kuruluşlar için kaynak olacak bu özellik sayesinde ziyaretçiler okudukları basın bülteninin hangi PR ajansı tarafından yazıldığını basın bültenini görüntüledikleri sayfada görebiliyorlar. Tek bir tıkla ilgili PR ajansının tanıtım sayfasına ulaşabiliyor ve ajansın diğer müşterileri için hazırladığı bültenleri okuyabiliyorlar.

Kurumsal Ajanda
Konferanslar, zirveler, seminerler, eğitim programları ve fuarlar gibi iş dünyasının gündeminde olan tüm etkinlikler “ajanda” bölümünde yayınlanıyor.

Kitap Tanıtım
İş dünyasını ilgilendiren satış, pazarlama, liderlik, kişisel gelişim gibi her türlü konuda yayınlanan kitaplar detaylı bir şekilde “kitap tanıtım” bölümünde tanıtılıyor.

Kısa Sohbetler
Markalar ve yöneticileri ile yapılan keyifli “kısa sohbetler” bu bölümde yer alıyor.

Ajans Tanıtım
PR hizmeti veren ajanslar, “ajans tanıtım” bölümünde detaylı bir şekilde tanıtılıyor. Ajans’ın sayfasından müşterileri için hazırladığı basın bültenlerine ulaşılabiliyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.