Pepsi’nin kurumsal iletişim müdürlüğüne yeni atama

Türkiye’de PepsiCo içecek markalarının şişeleme ve dağıtımını gerçekleştiren Pepsi Bottling Group (PBG) Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine

04.10.2007 - 15:57 | MediaCat

Türkiye’de PepsiCo içecek markalarının şişeleme ve dağıtımını gerçekleştiren Pepsi Bottling Group (PBG) Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine Didem Şinik atandı. Daha önce PBG’de Pepsi Ürün Müdürü olarak çalışan Didem Şinik, Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine 1 Haziran 2007 tarihi itibariyle başladı.

1974 doğumlu olan Didem Şinik, Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklam Bölümü’nden mezun oldu. Çalışma hayatına 1993 yılında Cenajans Grey’de Müşteri Temsilcisi olarak başladı. 1994 yılında 3. kuşak Müşteri Temsilcisi olarak görev yapan Şinik, kariyerine 7 yıl çalıştığı Bozell Poyraz Reklamcılık’ta, Müşteri Temsilcisi, Müşteri Direktörü ve Genel Müdür yardımcısı olarak devam etti.

2005 yılında Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nda iletişim danışmanlığı yapan ATM İletişim şirketinde İletişim Danışmanı olarak çalışan Şinik, 2006 yılının Ağustos ayında PBG Türkiye ailesine katıldı. PBG Türkiye’de sırasıyla Tanzim Teşhir Geliştirme ve Pazarlama departmanlarında görevler üstlenen Şinik, 1 Haziran 2007 tarihi itibariyle de PBG Türkiye Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini yürütüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.