PepsiCo’da yeni atama

PepsiCo Avrupa İşletme - Bilişim Sistemleri (BIS) CFO’luğuna, PepsiCo İçecek Türkiye’nin Mali Kontrol Direktörü...

05.01.2011 - 00:00 | MediaCat

PepsiCo Avrupa İşletme – Bilişim Sistemleri (BIS) CFO’luğuna, PepsiCo İçecek Türkiye’nin Mali Kontrol Direktörü Tolga Balta atandı. Son 10 yıl içinde Deloitte, Reckitt Benckiser, Ogilvy & Mather’de çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunan Balta, PepsiCo’daki çalışma hayatına 2008 yılında PepsiCo İçecek Türkiye Finansal Kontrolörü olarak başlamıştı. 

PepsiCo İçecek Türkiye’de Finansal Kontrolör olarak finansal operasyon süreçlerinin yanı sıra finans organizasyonunu yeniden oluşturan Balta, sürecin lideri olarak kontrol işlevini yapılandırdı. Güçlü denetim notları alan, işletme planlarının üzerinde performans sergileme yolunda ilerlemeye odaklanan Balta, aynı zamanda özellikle işletme sermayesi ile nakit akışı yönetimi konusunda olağanüstü çalışmalar yaptı. Tolga Balta ayrıca, Finans organizasyonunun yetkinliğini artırma girişiminin de etkin liderlerinden biri oldu.

Tolga Balta, 1 Ocak 2011 tarihi itibariyle PepsiCo Avrupa BIS CFO görevini üstlendi. Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Tolga Balta, ABD’de California Devlet Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.