MediaCat

Pepsi-verse’te sıradan olaylar

Pepsi’den alternatif evrene davet var.

Pepsi-verse’te sıradan olaylar

Pepsi, Avustralya’da kutulardan billboard’lara, otomatlardan filmlere her yerde logosunu alternatif bir evrene açılan portala dönüştürüyor.

Special Avustralya ve The Glue Society’nin yarattığı alternatif dijital evren Pepsi-verse’te çoraplar kaybolmuyor, martılar yiyecek çalmıyor, pasaport fotoğraflarına eğlence geliyor, telefonların ömrü çoğalıyor. İnsanlar, herhangi bir Pepsi logosunu telefonlarıyla tarayıp meanwhileinthepepsi-verse.com üzerinden girebildikleri Pepsi-verse’te her seferinde farklı eğlenceli içeriklerle karşılanıyor.

Pepsi Avustralya ve Yeni Zelanda CMO’su Vandita Pandey, “Pepsi Max yenilikçi ve alternatif düşünceden yana bir marka olarak bilinmek istiyor ve bu kampanya da bunu gerçekleştirebilecek kusursuz bir platform. Hayata alternatif bir pencereden bakıldığında gelen eğlence ve iyimserliği gösteren tamamen farklı bir evren yarattığımız için heyecanlıyız” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.