MediaCat

People ajanslarında yeni yapılanma

People Pazarlama İletişim Grubu ajansları bu ay itibarıyla çalışmalarını Communication Services Group adı altında sürdürecek.

People ajanslarında yeni yapılanma

Aralık 2009’da People Communications ile medya planlama ve satınalma dünyasına giren, daha sonra United People adıyla dijital medya alanında hizmet vermeye başlayan People ajansları sektördeki 10’uncu yıllarında yola yeni bir yapılanmayla devam ediyor.

Ekim 2020 itibarıyla gerçekleşen yapılanma kapsamında, People Pazarlama İletişim Grubu ajansları çalışmalarını Communication Services Group (CSG) adı altında sürdürecek. Grup ajanslarından People medya planlama ve satınalma ajansı olarak faaliyetlerine devam ederken, United People yeni bir organizasyonel yapılanmayla Forward Media adıyla grubun dijital medya ve performans planlama ve satınalma ajansı olarak faaliyet gösterecek.

Yeni yapılanmayla birlikte üst düzey yönetim ekibinde de atamalar gerçekleşen grupta, People Kurucu Ortağı Banun Erkıran CSG Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alacak. People’da COO’luk görevini yürüten İbrahim Şahin, yeni dönemde People CEO’su olarak görevine devam edecek. People ve United People’da CBDO olarak görev yapan Atakan Kural ise grubun yeni dijital yapısı Forward Media’nın CEO pozisyonunda olacak ve grubun dijital gelişiminde rol alacak.

CSG Yönetim Kurulu Başkanı Banun Erkıran, Forward Media CEO’su Atakan Kural, People CEO’su İbrahim Şahin

Konuyla ilgili konuşan CSG Yönetim Kurulu Başkanı Banun Erkıran yeni yapılanmayı şöyle değerlendirdi: “Bundan 10 yıl önce geçmiş tecrübelerimizi birleştirerek kurduğumuz People ajanslarının bugün sektörde edindiği yer hepimiz için bir gurur kaynağı. Bize güvenen müşterilerimiz, insanlarımızın yarattığı fark ve hizmetin önde olduğu anlayışla bugünlere geldik. Dünyanın ve iletişimin ulaştığı bu yeni evrede yeni bir yapılanmayla yine merkezinde müşterilerimizin ve insanlarımızın olduğu veri odaklı bir kurguyla ilerliyoruz. Amacımız daha da genişleyen bir kapsamla sektöre gerçekten bütünsel bir bakış açısı getirmek. Bu anlamda hem bu yeni yapının hem de bu yolda bu zamana kadar beraber yürüdüğüm arkadaşlarımın önemli rolleri olacak.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.