MediaCat

Penti’nin yeni marka yüzü Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah, Penti için kamera karşısında.

Penti’nin yeni marka yüzü Farah Zeynep Abdullah

Marka yüzü olarak her yıl farklı bir isimle anlaşan Penti’nin yeni dönemdeki tercihi Farah Zeynep Abdullah oldu.

Penti ve yeni marka yüzü Farah Zeynep Abdullah işbirliğinin lansmanı Penti CEO’su Mert Karaibrahimoğlu ve Farah Zeynep Abdullah ev sahipliğinde, aralarında Aslıhan Doğan Turan, Selin İmer, Mert Aslan, Raisa-Vanessa Sason, Nur Bilen Yavuzer, Mert Vidinli, Meriç Küçük, Gülnur Güneş, Nilay Cafer, Rüya Büyüktetik, Carolin Almozlino ve Ümit Karalar’ın da bulunduğu ünlü isimlerin katılımıyla Quasar İstanbul / Eski Likör Fabrikası’nda düzenlenen özel davetle gerçekleşti.

Davette Abdullah’ın kamera karşısına geçtiği Come to Movida imzalı reklam filmi de ilk kez gösterildi. Sertap Erener’in seslendirdiği “Kendime Yeni Bir Ben Lazım” şarkısının Abdullah’ın sesiyle hayat bulan uyarlamasının eşlik ettiği #YeniBirBen etiketli film, Birleşmiş Milletler Küresel İşbirliği anlaşmasını imzalayan Penti’nin doğaya saygılı üretim güvencesini vurgulayarak sona eriyor.

Penti’nin yeni marka yüzü Farah Zeynep Abdullah “Biliyorsunuz, bugüne kadar hiçbir reklam filminde yer almadım. Bu yüzden bu buluşma benim için gerçekten çok özel. Ayrıca Penti’nin Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni imzalaması ve verdiği söz, benim buradaki rolüm için çok anlamlı” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Toplumun gözü önünde olan biri olarak sürdürülebilir hayat, sürdürülebilir bakış açısını Penti vasıtasıyla daha geniş kitlelere ulaştırabiliyor olmak benim için çok tatmin edici.”

Penti CEO’su Mert Karaibrahimoğlu ise “Yeni Bir Ben” mesajının altını çizerek, “Kendimizi değiştirdiğimiz, yapmak istediklerimizi ertelemediğimiz, daha sürdürülebilir bir dünya için değişime kendimizden başlamamız gerektiği bu döneme Penti olarak biz ‘Yeni Bir Ben’ dedik. Reklam filmimizde de görebileceğiniz gibi Sevgili Farah, bu değişim ve dönüşümün sözcüsü oldu. Hayata bakış açısı, yaşantısı, enerjisi ve ışığıyla markamızın duruşu ve kimliğiyle çok örtüştü” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.