Pentawards 2012 En İyi Ambalaj Ödülleri

Diamond Pentaward ödülü, Diet Coke için yaptığı tasarımla the Turner Duckworth'ün oldu.

08.10.2012 - 10:59 | MediaCat

Dünyanın en iyi ambalajlarını ödüllendiren Pentawards’ta bu yıl Paris’te InterContinental Le Grand Hotel’de yapılan bir törenle ödüller sahiplerini buldu.

Gecenin Diamond Pentaward ödülü, Diet Coke için yaptığı tasarımla the Turner Duckworth Ajansı’na gitti. (Londra & San Francisco)

En İyi İçecek Ambalajı kategorisinin Platinum Pentaward sahibi ise Nescafe – My Cup kampanyasına tasarladığı ambalajla Phoenixcom’un oldu. (Güney Kore)

En İyi Gıda kategorisinin Platinum Pentaward sahibi Eggs for Soldiers’ın ambalajını tasarlayan Springetts Brand Design Consultants’ındı. (Birleşik Krallık)

Kozmetik ürünlerin Platinum Pentaward ödülü, Güney Kore, Japonya ve 11 Asya ülkesinde satılan ve hedef kitlesi genç kızlar olan The Hands Up deodorantına yaptığı ambalajla Etude’un oldu. Ödülün memleketi yine Güney Kore.

Yarışmanın Diğer Pazarlar kategorisinin Platinum Ödülü Kazakistan’a gitti. Ödülün sahibi, Fisherman kauçuk botlar için tasarladığı ambalajla Good!’un oldu.

 

Pentawards 2012 En İyi Ambalaj Ödülleri Diamond, Gold ve Platinum kazananlarını görmek için tıklayınız.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.