Pegasus’un son kampanyası havada yakalıyor

Pegasus Havayolları ile 31 Aralık 2009 tarihinde seyahat eden misafirler, bir sonraki uçuşlarında yüzde 30 indirimden yararlanacak...

30.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Pegasus Havayolları ile 31 Aralık 2009 tarihinde seyahat eden misafirler, bir sonraki uçuşlarında yüzde 30 indirimden yararlanacak.

Pegasus Havayolları ile 31 Aralık 2009 tarihinde yurtiçi ve yurtdışı yolculuk yapan Pegasus misafirleri aynı gün uçak içinde kabin ekibi tarafından dağıtılacak şifreler ile Pegasus’un web sitesi www.flypgs.com ‘dan bir sonraki yurt içi ya da yurt dışı uçuşları için aldıkları biletleri yüzde 30 indirimli alacak.

Pegasus’un yurt içinde; Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon, Van ve yurt dışında Amsterdam,  Atina, Berlin, Brüksel, Basel-Mulhouse, Düsseldorf, Frankfurt, Kopenhag, Köln, Krasnodar, Lefkoşa, Londra, Münih, Stuttgart, Zürih’e seferleri bulunuyor.
Bu kampanyayla Pegasus’un tüm iç ve dış hat seferlerinde kullanılabilecek %30 indirim  31 Mart’a kadar geçerli olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.