Efes Türkiye’ye yeni genel müdür

Efes Türkiye Genel Müdürlüğü’nde, 1 Ocak 2010 itibariyle büyük bir görev değişikliği yaşanacak. Efes Türkiye’ye yeni Genel Müdür ve yeni Pazarlama ve Satış Direktörü atandı...

30.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Efes Rusya Genel Müdürü Tuğrul Ağırbaş’ın, 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren Efes Türkiye Genel Müdürü olarak atandığı bildirildi.
 
Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayii A.Ş’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan yazısında Türkiye Bira Operasyonları Başkanı Semih Maviş’in 31 Aralık 2009 itibariyle emekliye ayrılacağı belirtilerek, 1 Ocak 2010 itibariyle, Efes Rusya Genel Müdürü Tuğrul Ağırbaş’ın Efes Türkiye Genel Müdürü olarak atandığı bildirildi.
 
Aynı tarih itibariyle Efes Bira Grubu Pazarlama ve Satış Direktörü Yüksel Gökbulut’un Efes Rusya Genel Müdürü olarak, Efes Rusya Pazarlama Direktörü olarak görev yapmakta olan Berke Kardeş’in ise Efes Bira Grubu Pazarlama ve Satış Direktörü olarak atandığı duyuruldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.