Paul Polman’a Cannes LionHeart Ödülü

Unilever CEO'su, ödülünü 22 Haziran gecesinde alacak.

26.04.2018 - 12:21 | Sencer Uçar

Paul Polman'a Cannes LionHeart Ödülü

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali tarafından, kurumsal marka gücünü inovatif biçimde kullanarak insanların yahut gezegenin kaderini etkileyen kişilere verilen Cannes LionHeart Ödülü’nün bu yılki sahibi belli oldu.

Dün yapılan duyuruda, 2014 yılından bu yana verilmekte olan Cannes LionHeart Ödülü’nün bu yılki sahibinin Unilever CEO’su Paul Polman olduğu açıklandı.

Cannes Lions’ın kardeş şirketi Ascential Events’in CEO’su Philip Thomas, Polman’ın uzun soluklu ve sürdürülebilir büyümeye bağlılığının diğer liderler için ilham kaynağı oluşturduğunu belirtti. Polman’ın, Unilever’i yaratıcılık ve inovasyonun iş ile harmanlandığında neler elde edilebileceğinin parlak bir örneği haline getirdiğini söyleyen Thomas, Polman’ın bu ödüle layık görülmesinde Unilever‘in Birleşmiş Milletler ile birlikte yürüttüğü Unilever Sürdürülebilir Yaşam Planı (USLP) ve Unstereotype Alliance gibi girişimlerin pay sahibi olduğunun da altını çizdi.

Cannes LionHeart Ödülü’ne layık görülmekten duyduğu onuru dile getiren Polman, hem toplumun hem de tüketicinin ihtiyaçlarının uzun vadeli karşılanabilmesi için sürdürülebilir ve hedef odaklı büyümenin en iyi yöntem olduğu gerçeğinin her geçen gün daha da açık hale geldiğinin altını çizdi.

Paul Polman‘a ödülü 22 Haziran 2018 tarihinde takdim edilecek.

Kaynak: World Branding Forum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.