Paul Arden’in hayaleti Cannes’daydı

1991 yılındaki festivalden beri yapılan ve Cannes Lions'ın en çok ilgi gören etkinliği olan Saatchi & Saatchi'nin düzenlediği New Directors Showcase'de...

25.06.2010 - 00:00 | MediaCat

1991 yılındaki festivalden beri yapılan ve Cannes Lions’ın en çok ilgi gören etkinliği olan Saatchi & Saatchi’nin düzenlediği New Directors Showcase’de bu yıl herkesi şaşırtan hoş bir sürpriz yaşandı.

Şovun ilk yılki ve sonraki yıllarda sunuculuğunu yapan, daha sonra bu görevi Saatchi & Saatchi’nin global kreatif şefi Bob Isherwood’a bırakan Paul Arden, bir hologram şeklinde sahnede belirdi ve şovun açılış konuşmasını yaptı.

Saatchi & Saatchi’nin Londra ofisinin kreatif şefi olan Arden, bilindiği gibi 2 yıl önce hayata veda etmişti.

Arden’in açılış konuşmasındaki ‘Burada olmaktan biraz şaşkınım ancak ben olmasam bile şovun hala yaşıyor olması çok iyi’ sözleri büyük alkışlarla karşılandı. Bilindiği gibi Saatchi & Saatchi’nin, bu şovun sunuculugunu da yıllardır yapan, global kreatif direktörü Bob Isherwood, 2008’in Nisan ayında bu görevinden ayrılmıştı. Saatchi & Saatchi, sahneye Arden’in hologramını çıkararak hem Isherwood’dan sonra şovu kimin sunacagı meselesine geçici ve hoş bir çözüm sundu hem de büyük ustasını tekrar anmış oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.