Akbank iPad şubesini açtı

Akbank, iPad Şubesi'ni hizmete aldığını duyurdu, yapılan yazılı açıklamada iPad Şubesi ile kullanıcıların birçok bankacılık işlemini iPad'e özel olarak hazırlanan ortamda gerçekleştirebilecekleri kaydedildi.

25.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Akbank, iPad Şubesi’ni hizmete aldığını duyurdu, yapılan yazılı açıklamada iPad Şubesi ile kullanıcıların birçok bankacılık işlemini iPad’e özel olarak hazırlanan ortamda gerçekleştirebilecekleri kaydedildi. Türkiye’de resmi satışı yakında başlayacak olan iPad’ler için altyapısını şimdiden hazırlayan Akbank’ın, bu sayede bankacılık hizmetlerini daha kolay hale getirdiği dile getirilen açıklamada, "iPad kullanıcıları, www.akbank.com adresindeki Akbank iPad Şubesi’ne girerek, hesap ekstresi görüntülemeden döviz alım-satımına birçok işlemi iPad’e özel olarak hazırlanmış hizmet merkezinde birkaç tıkla yapabilecekler” denildi. Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil, "Akbank dünyadaki trendleri, en son teknolojileri yakından takip ediyor ve bunları hızla müşterilerinin kullanımına sunuyor. Akbank, iPad uygulamaları geliştirmeye devam edecek. İPad ile müşterilerimiz bankacılık işlemlerini kolayca iPad’den yapabilecek” dedi.

sabah.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.