Paraşüt’e yeni pazarlama direktörü

Markanın pazarlama direktörlüğü koltuğu Bora Şahan'a emanet.

13.01.2017 - 08:20 | MediaCat

Paraşüt'e yeni pazarlama direktörü

Bulut tabanlı ön muhasebe uygulaması Paraşüt‘ün yeni pazarlama direktörü pazarlama alanında 20 yıllık deneyime sahip Bora Şahan oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi mezuniyetinin ardından kariyerine 1997 yılında L’Oréal’de başlayan Şahan Gillette, LG, Ülker, Markafoni ve Sanofi gibi markaların pazarlama organizasyonlarında çeşitli görevler üstlendikten sonra son olarak Letgo Ülke Müdürü olarak çalışmalarını sürdürüyordu.

Konuyla ilgili konuşan Paraşüt Kurucu Ortağı Sean Yu şu açıklamada bulundu: “Bora Şahan’ın aramıza katılmasından dolayı çok mutluyuz. Bir işletme kurulurken finansal olarak ihtiyaç duyulan temel bir araç olmak en büyük hedefimiz. Uzun vadede ise bölgesel olarak alanımızda lider bir oyuncu olmayı hedefliyoruz. Bu hedefler doğrultusunda güzel bir sinerji yakalayacağımıza inanıyorum. Özellikle hedeflerimize ulaşmak için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız.”

Paraşüt Pazarlama Direktörü olarak görevine Ocak 2017 itibarıyla başlayan Bora Şahan, yeni mevkisi kapsamında, markanın tüm pazarlama ve kurumsal iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.