Paramarka Reklam Yarışması sonuçlandı

Şarap dünyasının en eğlenceli markası Cumartesi'nin Öküzgözlüm ve Şirazettin için, www.paramarka.com üzerinden...

01.06.2009 - 11:31 | MediaCat

Şarap dünyasının en eğlenceli markası Cumartesi’nin Öküzgözlüm ve Şirazettin için, www.paramarka.com üzerinden gerçekleştirdiği yarışma sonuçlandı. Gençlerin büyük ilgi gösterip yaratıcılıklarını sergiledikleri kampanya için 7’si viral, 57’si basın ilanı ve 36’sı ambient olmak üzere 100’e yakın çalışma yarıştı. Yapılan oylamalarla video kategorisinde “cup cup” ve “Şirazettin_on_speed” adlı kısa filmler, ambient kategorisinde “Her gün Cumartesi” ve “Cumartesi-Pazar” adlı çalışmalar birinciliği paylaşırken, basın ilanında ise “Dergi” ve “Cumartesi” isimli çalışmalar birincilik ödülünü almaya hak kazandı. Öküzgözlüm ve Şirazettin, kampanya birincilerini toplam 5000 TL ile ödüllendirdi.

Bol muhabbet ve bol kahkahanın şarabı Cumartesi’nin kolay içimli ve espirili şarapları Öküzgözlüm ve Şirazettin için www.paramarka.com üzerinden gerçekleştirdiği yarışma sonuçlandı. Şarap dünyasının kalıplarını yerle bir ederek 2008 yılının en marjinal çifti seçilen Öküzgözlüm ve Şirazettin, 2009 yılında ise düzenlediği bu yarışma ile gençlere yaratıcılıklarının sınırlarını zorlama şansını verdi, gençlerden kendilerini internet üzerinden düzenledikleri bir yarışma ile anlatmalarını istedi.

Gençlerin büyük ilgi gösterip yaratıcılıklarını sergiledikleri kampanya için 7’si viral, 57’si basın ilanı ve 36’sı ambient olmak üzere 100’e yakın çalışma yarıştı. Yapılan oylamalarla video kategorisinde “cup cup” ve “Şirazettin_on_speed” adlı kısa filmler, ambient kategorisinde “Her gün Cumartesi” ve “Cumartesi-Pazar” adlı çalışmalar birinciliği paylaşırken, basın ilanında ise “Dergi” ve “Cumartesi” isimli çalışmalar birincilik ödülünü almaya hak kazandı. Katılımcı 2.500 Paramarka.com kullanıcısının kendi bloglarında yaptıkları PR çalışmaları, sosyal platformlar ve internetteki diğer paylaşım siteleri aracılığı ile Öküzgözlüm ve Şirazettin, kendi tüketicisi gençler tarafından bir ayda yaklaşık 300.000 internet kullanıcısına ulaştı. Öküzgözlüm ve Şirazettin, kampanya birincilerini toplam 5.000 TL ile ödüllendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.