Bersay, Küresel İlkeler Sözleşmesi Toplantısına sponsor oldu

Birleşmiş Milletler (BM) tarafından ilk kez 2000 yılında sürdürülebilir ve kapsamlı küresel ekonominin...

01.06.2009 - 11:20 | MediaCat

Birleşmiş Milletler (BM) tarafından ilk kez 2000 yılında sürdürülebilir ve kapsamlı küresel ekonominin oluşması amacıyla yürürlüğe giren Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin (Global Compact) yerel ağlara yönelik yıllık değerlendirme toplantısı İstanbul’da yapılıyor.

9 – 10 Haziran 2009 tarihleri arasında İstanbul Sabancı Center’da gerçekleşmesi planlanan Küresel İlkeler Sözleşmesi 7. Olağan Yerel Ağlar Toplantısı’na destekler gelmeye devam ediyor. Bu çerçevede, 2007 yılında Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne imza atan ilk iletişim ajansı olma özelliğine sahip Bersay İletişim Danışmanlığı, tüm Dünya ve Türkiye için büyük önem arz eden toplantının iletişim sponsoru oldu.

İki gün sürecek toplantının iletişim sponsoru olan Bersay Genel Müdürü Aylin Taşkıner, sponsorluğa dair görüşlerini şöyle ifade etti: “Sözleşme, İnsan Hakları, Çalışma Standartları, Çevre ve Yolsuzlukla Mücadele olmak üzere 4 ana başlık altında, 10 temel evrensel ilkeden oluşuyor. Bu sözleşmeye imza atan ve sözleşmenin gereklerini yerine getirmeyi başaran bir şirket olarak Küresel İlkeler Sözleşmesi 7. Olağan Yerel Ağlar Toplantısı’na iletişim sponsoru olarak destek vermekten gurur duyuyoruz”

Dünya CEO’ları İstanbul’da toplanıyor

İstanbul Sabancı Center’da 9 – 10 Haziran 2009 tarihleri arasında düzenlenecek olan Küresel İlkeler Sözleşmesi 7. Olağan Yerel Ağlar Toplantısı’na çeşitli ülkelerin ticaret bakanları ve uluslararası şirketlerin CEO’larının katılması bekleniyor.

İki gün boyunca sürecek olan forum sırasında, Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin özel sektörden daha çok şirketin desteğiyle daha fazla sayıda ülkede teşvik edilmesine yönelik konular tartışılacak. Forum sonucunda Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin yaygınlaşması amacıyla yapılacak çalışmalar belirlenecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.