Pandeminin müzik endüstrisi üzerindeki etkileri

Zoom In'in yeni bölümünde konuğumuz Complete Music Update Yönetici Direktörü Chris Cooke.

15.06.2020 - 15:58 | Nazlı Selin Özkan

Eski ABD Başkanı Barack Obama’nın ekonomi danışmanı ünlü ekonomist Alan Krueger, müzik endüstrisini izleyerek ekonominin gidişatı üzerine tahminlerde bulunabileceğimizden bahsetmişti. Müzik endüstrisinin gündemdeki pandemiden nasıl etkilendiğine yakından göz attığımızda Krueger’ın ne demek istediğini anlayabiliyoruz.

Zoom In’in dördüncü konuğu Chris Cooke, müzik endüstrisinde olup bitenlerle ilgili derin bilgiler veriyor bu söyleşide. Müzik alanında geliştirilen yeni teknolojilerden teknoloji şirketlerinin müzik endüstrisine hitaben ürettiği yeni özelliklere, internet ve sosyal medyanın endüstriyi nasıl değiştirdiğinden, endüstrideki farklı oyuncuların nasıl işlediğine ve pandemiden nasıl etkilendiklerine ve markaların endüstriyi nasıl etkileyebileceklerine…

Sohbetin satır aralarındaki değerli içgörüler hem marka yöneticilerine hem de kreatiflere farklı bir perspektif katıyor.

Keyifli izlemeler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.