GroupM Türkiye’de üst düzey atama

GroupM Türkiye'de performans, büyüme, ortaklık ve e-ticaret inisiyatifine liderlik edecek isim belli oldu.

15.06.2020 - 18:06 | MediaCat

GroupM Türkiye'de üst düzey atama

GroupM Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, GroupM Türkiye Chief Performance & E-commerce Officer pozisyonuna İbrahim Öztürkcan atandı. Öztürkcan, GroupM Türkiye bünyesinde performans, büyüme, ortaklık ve e-ticaret inisiyatifine liderlik edecek.

Yeni görevine 1 Haziran itibarıyla başlayan İbrahim Öztürkcan, kariyerine 2000 yılında yazılım geliştirici olarak adım attı. Öztürkcan; WebTrends Analytics ve Hürriyet’in ardından yedi yıldır Hepsiburada’da performans pazarlama direktörü olarak web analiz, marka işbirlikleri ve performans pazarlaması sorumluluklarını üstlendi.

Öztürkcan matematik mühendisliği ve matematik –  bilgisayar çift anadal, fizik yandal ve matematiksel fizik yüksek lisans eğitimin tamamladı ve doktorasını analitik ve denklemler alanında yaptı. Öztürkcan’ın 2014 yılından bu yana Hepsiburada, marka işbirlikleri, Google ve Facebook altyapılarını kullanarak kurduğu işbirliği platformu buluşu 2019’da Facebook tarafından Collaborative Ads, Google tarafından ise Shopping with Partners olarak tüm dünyanın kullandığı ürünler haline getirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.