Özdilek, Time Dergisi’ne haber oldu

Özdilek, dünyanın en saygın haber ve politika dergilerinden olan ‘TIME’ Dergisi’ne haber oldu...

17.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Özdilek, dünyanın en saygın haber ve politika dergilerinden olan Time Dergisi’ne haber oldu. ‘Girişimci Millet Türkiye’ konu başlığıyla ayrıntılı olarak verilen haber-araştırma yazısında, Asya ve Avrupa arasındaki önemli enerji koridorlarından olan Türkiye’nin yabancı yatırımcılara inşaat, finansal hizmetler, telekomünikasyon ve turizm gibi alanlarda çeşitli yatırımlar sunduğundan söz ediliyor.

Türkiye’deki yerli işletmeler global olarak büyüyorlar başlığında verilen haberde Özdilek A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek’inde görüşlerine yer veriliyor. Haberde, 1971 yılında kurulan Özdilek’in 145 milyon dolar cirosu, 45 milyon dolarlık ihracatı, 5000 çalışanı, 11 alışveriş merkezi ve 1 otel ile Türkiye’nin dünyaya açılan global fimalarından olduğu bahsediliyor. Avrupanın 4., dünyanın ise ilk 10 tekstil üreticisi arasında bulunan Özdilek’in Uluslararası piyasada Avrupa’da Almanya ve İngiltere dahil birçok ülkede başarılı olduğundan, 20 ‘den fazla ülkeye ihracat yaptığına değiniliyor. Özdilek A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek’in ‘Şirket kültürünü aktardığımızda bizden sonraki neslin Pazar payını daha da artıracağına inanıyorum. Kazan-kazan prensiplerine inanan yabancı yatırımcılarla işbirliği yapmak istiyoruz.’görüşlerine de yer veriliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.