Nestle, Polo markasını yeniden canlandırıyor

Nestle, şeker markası Polo için 10 yıl aradan sonra yeni reklam kampanyası yürütmeye hazırlanıyor...

17.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Nestle, şeker markası Polo için 10 yıl aradan sonra yeni reklam kampanyası yürütmeye hazırlanıyor. CHI&Partners tarafından yaratılan online ve outdoor PR etkinliklerini kapsayan 2,5 milyon poundluk kampanyanın, bu ay içerisinde yürütülmeye başlanacağı belirtildi. Kampanyanın asıl amacının Polo markasına yeniden hayat vermek olduğu belirtiliyor.
Nestle, kampanyanın, ferah nefes ve canlandırıcı naneli tat gibi rasyonel özellikleri yerine, ürünün ilginç, eğlenceli, oynak olan duygusal özelliklerine odaklandığını belirtti.

Nestle’den, kampanya süreci ile ilgilenen bir yetkili, şekerleme dünyasının en ikonik markalarından biri olan Polo’yu ya da herkesin bildiği gibi eğlenceli “delikli nane”yi yeniden canlandırmayı hedefledikleri kampanyada, Nestle Polo sevenleri şekeri “emenler” ve “kıtır kıtır yiyenler” olarak ikiye ayırdıklarını ve kampanya boyunca tüketicilere “Emer misin? Yoksa kıtır kıtır mı yersin?” sorusunu soracaklarını belirtti.

İlk önce birleşik Krallık’ta başlatılacak olan kampanya daha sonra yavaş yavaş Avrupa’daki diğer pazarlarda da yürütülecek. Kampanya MSN, Facebook ve Yahoo üzerinden yürütülen aktivitelerle de desteklenecek.

medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.