Oyunun kaybedeni olmayın

G2A.com'dan oyun severlere ufak bir hatırlatma.

20.09.2019 - 10:29 | Arzu Nilay Kocasu

Oyun ürünlerini pazar fiyatının altında meblağlara satın almayı mümkün kılan çevrimiçi pazaryeri G2A.com, oyun için fazla para harcamanın ölümcül sonuçlar doğurabileceğini anlattığı yeni reklam filmini yayınladı.

Tüketici yolculuğunun farklı aşamalarındaki -nedense hepsi erkek olan- bir grup oyun severin, oyun ürünlerine haddinden fazla para harcadıkları için bir bir öldükleri yaklaşık iki dakikalık reklam filmi Bulgaristan’daki Nu Boyana stüdyolarında çekilmiş.

Dijital mecralar için hazırlanan Change Serviceplan imzalı reklam filmi Polonya, Hollanda, Fransa ve Birleşik Krallık’ta yayında olacak.

“Oyun dünyası içinde kaybolmanın kolay olduğu, anlaşılması zor bir dünyadır. İşte bu yüzden 12 gibi yüksek sayıda ajansa brief verdik” diyor G2A.com Marka ve Pazarlama İletişimi Başkanı Marek Magoń:

“Hem hedef kitleye hem de G2A.com markasının felsefesine mükemmelen uymayı başaran en iyi fikri sunan ajans Change Serviceplan’dı. ‘Fazla ödersen kaybedersin’ mottosuyla ajans oyun terimi ‘kaybetmek’ ile markamız için son derece önemli olan iyi fiyat odağını zekice bir araya getirmeyi başarıyor.”

KÜNYE

  • Reklamveren: G2A.com
  • Reklam Ajansı: Change Serviceplan
  • Yönetmen: Szymon Pawlik
  • Görüntü Yönetmeni: Mikołaj Syguda
  • Müzik: Natasha Tyrimos
  • Post Prodüksiyon: Juice
Kaynak: Muse by Clio

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.