MediaCat

Oyun konsolu sahiplerine IKEA’dan öneriler

IKEA’dan Xbox ve PS5 sahiplerini hedefleyen bir kampanya.

Oyun konsolu sahiplerine IKEA’dan öneriler

Ülkemizde pahalı fiyatları nedeniyle Xbox ve PlayStation 5 sahibi olmanın zorluğu tartışıladursun, bazı ülkelerde esas sorun, satın alınan bu konsolların evin genel görünümünü bozmayacak şekilde nasıl yerleştirileceği yönünde. Neyse ki meseleye çözüm üretmek isteyen IKEA, PS5 ve Xbox sahibi tüketicilerine içlerine sinecek mobilya alışverişi deneyimini sunmak için eğlenceli bir fikir bulmuş gözüküyor.

Bir Reddit kullanıcısının Illinois, Schaumburg’da bulunan IKEA mağazasından çekip paylaştığı bir fotoğrafla geniş kitlelerin sohbet konusu olan basit ama etkili uygulama sayesinde tüketiciler, IKEA mobilyalarıyla güzelleştirecekleri yuvalarındaki PS5 ve Xbox konsollarının odalarında veya salonlarında nasıl duracağını konsolların maketleri sayesinde önceden anlama fırsatına erişiyorlar.

“Which IKEA media storage unit will be able to fit my new, meme-ishly oversized, game console?” from r/gaming

Konuyla ilgili Comicbook.com ile konuşan IKEA’nın açıklaması şöyle: “Çalışanlarımız daima tüketicilerimiz için depolama alanı çözümleri üretmenin yaratıcı yollarını arıyorlar. İnternette dolanan görsellerin IKEA Schaumburg mağazamızdan olduğunu doğruluyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.