Oreo’dan leziz bir Game of Thrones jeneriği

Oreo, final sezonu yaklaşan diziyi tamamı bisküviden oluşan bir jenerikle karşılıyor.

03.04.2019 - 14:00 | Arzu Nilay Kocasu

Oreo'dan leziz bir Game of Thrones jeneriği

14 Nisan’da başlayacak sekizinci sezonunun ardından ekranlara veda edecek Game of Thrones’un henüz başlamadan ses getiren final sezonu şerefine yeni bir bisküvi serisi çıkaran Oreo, diziyle işbirliğini bir adım ileriye taşıyor.

Game of Thrones’dan ilhamla hazırlanan ve sınırlı sayıda üretilecek bisküvilerinin tanıtımı için dizinin en az kendisi kadar meşhur olan jeneriğini yeni bisküvileriyle tekrar canlandıran Mondelēz markasının -yapımında 2 bin 750’yi aşkın bisküvinin kullanıldığı- bu “leziz” projesi 360i imzası taşıyor. Oreo bisküvileriyle yeniden hayat bulan jeneriğin yaratıcılarıysa, Game of Thrones’un orijinal jeneriğinin de yaratıcıları olan Elastic.

Kampanyanın Oreo’nun bu yıl hayata geçirdiği en büyük işbirliklerinden biri olduğunu söyleyen Oreo Kıdemli Direktörü Justin Parnell projenin ardındaki motivasyonu şu sözlerle açıklıyor:

Game of Thrones hayranları diziyi birlikte izliyor, karakterler hakkında sosyal medyada şakalaşıyor ve ilerleyen bölümlerde neler olacağına dair varsayımlarda bulunuyorlar. Bu, kesinlikle bir topluluk; her şeyin temelinde toplumsal bağlar var ve Oreo için de önemli olan bu. Yaptığımız şey temelini tamamen ve samimiyetle markamızın gayesinden alıyor: Biz, hayata karşı sergilenen oyuncu ve neşeli bir tutumun insanları birleştirecek güce sahip olduğuna inanıyoruz. Game of Thrones’un neşeli olduğuna -en azından bizim inandığımız şekilde- inanmanız gerekmiyor ancak tüm bu olan bitende bizi cezbeden şey, Game of Thrones hayranlarının halihazırda gerçek bir topluluk olmaları.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Oreo
  • Reklam Ajansı: 360i
  • Jenerik: Elastic
Kaynak: bandt.com.au

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.