OPPO Türkiye’nin reklam konkuru sonuçlandı

Marka yeni dönemde çalışacağı reklam ajansını seçti.

07.04.2020 - 13:22 | MediaCat

OPPO Türkiye'nin reklam konkuru sonuçlandı

OPPO Türkiye’nin yeni dönemde işbirliği yapacağı reklam ajansını belirlemek üzere açtığı konkur sonuçlandı. Buna göre, markanın yeni reklam ajansı Karbonat oldu. Karbonat, markanın tüm mecralardaki iletişimini yürüterek entegre reklam ajansı olarak çalışacak.

Ajans, yeni müşterisine sosyal medya hesaplarından paylaştığı videoyla hoş geldin dedi:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Karbonat’a hoş geldin OPPO! @oppomobiletr ??

Karbonat (@karbonatistanbul)’in paylaştığı bir gönderi ()

OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, yeni işbirliğini, “OPPO olarak 2020 yılında yeni hedeflerimizin yanına birtakım değişiklikleri de ekledik. Çalışmalarımıza daha farklı bir soluk katmak ve kendimize yeni bir vizyon yaratmak için bazı işbirliklerine gittik. Bu atılımlarımızdan biri olarak,bugünden itibaren reklam tarafında, büyük müşterilere hizmet eden Karbonat ile çalışmaya başlamaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek istiyorum” sözleriyle değerlendirdi.

Karbonat Ajans Başkanı Cenk Gümüşcüoğlu ise,”OPPO, son dönemde premium mobil cihaz pazarında yaptığı atılım ve inovasyonlarla öne çıkan ilham verici bir marka. Türkiye pazarının görece yeni bir oyuncusu ancak iletişim konusunda hedefleri çok yüksek. Biz OPPO’ya oldukça emek yoğun bir yol haritası çizdik ve bunu da ses getireceğine inandığımız yaratıcı fikirlerle gerçekleştirmeyi planladık. Markanın, Türkiye pazarındaki gücünü ve payını artırmak için Karbonat ile yolculuğuna devam etme kararı alması bizi hem gururlandırdı hem de çok mutlu etti” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.