Onduline’den İstanbul’a özel ‘kültür başkenti kitabı’

Çatı ve yalıtım sistemleri üreticisi Onduline Avrasya, sanata ve kültürümüze yaptığı katkılara "Avrupa...

23.02.2009 - 11:14 | MediaCat

Çatı ve yalıtım sistemleri üreticisi Onduline Avrasya, sanata ve kültürümüze yaptığı katkılara “Avrupa Kültür Başkenti İstanbul” Kitabı ile devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük çatı ve yalıtım sistemleri üreticisi Onduline Avrasya, sanat ve kültür sponsorluklarına yeni bir halka ekledi. Kuruluşunun 15. yılını çeşitli etkinliklerle kutlayan Onduline Avrasya, “Avrupa Kültür Başkenti İstanbul” adlı kitap yayınladı. 2010 Avrupa Kültür Başkenti seçilen İstanbul’a destek olması amacıyla yayınlanan kitap 152 sayfadan oluşuyor. Fatma Orhan Durgut’un gökyüzünden çektikleri İstanbul fotoğrafları Hüseyin Sorgun’un metinleri ile zenginleştiriliyor.

3 medeniyete başkentlik yapan İstanbul’un tarihi ve turistik mekanları “Tarihi yarımada ve Haliç, Galata-Pera, Boğaziçi, Anadolu Yakası, Adalar ve Modern İstanbul” başlıkları altında toplanıyor.

Onduline Avrasya Yönetim Kururlu Başkanı Burhan Karahan, Onduline Avrasya’nın 15. yılı olduğunu belirterek “İstanbul Avrupa Kültür Başkenti ünvanını taşıyacağı 2010 yılına özel hazırladığımız ‘Avrupa Kültür Başkenti İstanbul’ kitabımızla İstanbul’umuza hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Onduline Avrasya olarak her zaman sanat ve sanatçılarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

İstanbul Senfoni Orkestrasının yılbaşı konserine de katkıda bulunan Onduline Avrasya, kültürümüze, sanata ve sanatçıya destek vermeye devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.