Dedeman Otelleri Suriye Ülke Müdürlüğüne atama

Türkiye'nin en yaygın oteller zinciri olan Dedeman Hotels & Resorts International'ın Suriye Ülke Müdürü ve Dedeman Damascus Genel Müdürü...

23.02.2009 - 11:28 | MediaCat

Türkiye’nin en yaygın oteller zinciri olan Dedeman Hotels & Resorts International’ın Suriye Ülke Müdürü ve Dedeman Damascus Genel Müdürü olarak 1 Aralık 2008 tarihi itibariyle Birol Kaymas atandı.

1951 doğumlu olan Birol Kaymas, Almanya CDG Hotel Fachhoch Schule mezunudur.
Profesyonel iş hayatına ilk olarak 1980 yılında Pasifik Adaları Saipan Beach Inter Contınental’da Maliyet Denetleyicisi olarak başlamış olan Kaymas, 1983-1985 yılları arasında Siam Inter Continental Tayland’da Bütçe ve Standartlar Müdürü; 1985-1987 yılları arasında Pan Pacific Hotel Malezya’da Bütçe ve Standartlar Müdürü; 1988-1989 yılları arasında Endonezya MWH Hotel Management Company adına üç otelden sorumlu Genel Müdür; 1989-1991 yılları arasında Merit International merkez ofisinde Bütçe ve Sistem Müdürü; 1991-2005 yılları arasında sırasıyla Çınar Hotel İstanbul, Merit Arkadia Antalya, Mirage Park Resort Antalya, Antbel Belek Hotel Antalya, WOW Oteller Koordinatörü ve Sungate Port Royal’de Genel Müdürlük görevini yürütmüştür. Kaymas son olarak Lykia World Fethiye / Muğla, Lykia Golf Antalya ve Lykia Lodge Kapadokya’dan sorumlu Turizm Koordinatörü olarak görev yapmıştır.

Kaymas ileri seviyede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.