Ogilvy İstanbul’da üst düzey atama

Ogilvy PR’a liderlik edecek isim belli oldu.

09.03.2020 - 12:14 | MediaCat

Ogilvy İstanbul'da üst düzey atama

Son iki yıl içerisinde gerçekleştirdiği yeniden yapılanmayla birlikte müşterilerine reklam, halkla ilişkiler ve müşteri etkileşimi & satış alanlarında entegre hizmetler sunmaya başlayan Ogilvy İstanbul, yönetim ekibini yeni bir atamayla güçlendirdi. Buna göre, Ogilvy PR’a liderlik edecek isim Gül Altan oldu.

Ogilvy ailesine üç yıl önce Ford Marka Direktörü olarak katılan Gül Altan,  Robert Koleji’nin ardından İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine üniversite yıllarında Doğan Grubu’nda muhabirlik ve editörlük yaparak adım atan Altan, önce oğuş Grubu’na bağlı Armani, Gucci, Loro Piana markalarını temsil eden Arena Giyim’in, dört yıl sonrasında da tüm Doğuş Turizm ve Perakende Grubu’nun kurumsal iletişiminin yönetimini üstlendi. Bu görevi beş yıl sürdüren Altan, ardından üç yıl boyunca Akbank’ın halkla ilişkilerini yönetti. Altan, Ogilvy ailesine katılmadan önce Contemporary İstanbul’un genel müdürlüğünü yürütüyordu.

Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, yeni atamayla ilgili, “Ogilvy olarak markalarımızı değerli kılma misyonuyla hizmet sunarken en önemli güçlerimizden biri yetkinliğiyle, enerjisiyle, konusuna hâkimiyetiyle fark yaratan ekibimiz. Kendi liderlerimizi bu ekip içerisinden çıkarmanın, Ogilvy kültürünün sürdürülebilirliği açısından çok önemli olduğuna inanıyoruz. Turizm, finans, sanat, otomotiv gibi pek çok sektörde 23 yıllık stratejik iletişim tecrübesine sahip Gül Altan da üç yıl boyunca görev yaptığı Ogilvy PR’da önemli başarılara imza attı. Şimdi Ogilvy PR’ın lideri olarak Ogilvy İstanbul’a ve tüm markalarımıza önemli katkılar sunacağına inancım tam” değerlendirmesinde bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.