MediaCat

Ofix’e yeni genel müdür

ofix.com’da genel müdür koltuğunun yeni sahibi belli oldu.

Ofix’e yeni genel müdür

Sarf malzemeleri tedarik pazarında faaliyet gösteren ofix.com’da genel müdürlüğe Fırat İçmeli atandı. Yeni görevi hakkında konuşan İçmeli, şu açıklamada bulundu: “Hedefimiz sürdürülebilir ve kârlı büyüme olacak. Bu hedef doğrultusunda devraldığım bayrağı, kurum kültürü çerçevesinde daha ileriye taşıyarak, hızla değişen ve gelişen bu rekabet yoğun sektörde gerekli değişimlerle amacımıza ulaşacağız.”

TED Ankara Koleji’nin ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü tamamlayan Fırat İçmeli, aynı üniversiteden MBA ve inşaat mühendisliği alanlarında yüksek lisans derecesine sahip. Çalışma hayatına Mineflo Yer Kaplamaları’nda başlayan İçmeli daha sonra sırasıyla Kalevit Roca, Doğuş Otomotiv, Bosch Otomotiv’de satış ve pazarlama bölümlerinde yönetici olarak çalıştı. Grohe Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürlüğü sonrasında 2014 – 2018 yıllarında Onduline Avrasya Pazarlama Direktörü olarak çalışan Fırat İçmeli son olarak Mimar Holding grup şirketlerinden perakende sektöründe zincir tesis yönetimi alanında hizmet veren Servis365’te genel müdür olarak çalışmalarını sürdürüyordu.

Yedi yıldır sektörde hizmet veren ve geçtiğimiz günlerde iletişim çalışmalarını yeni dönemde İndico İletişim ile yürüteceğini duyuran ofix.com’un yeni genel müdürü Fırat İçmeli, görevine 1 Nisan 2020 itibarıyla başladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.