Ödüllü reklamverenler Felis’te buluşuyor

Reklamverenlerin katılımına açık bölümleri çoğalan Felis, rekabetçi reklamverenleri bekliyor.

14.08.2018 - 09:50 | MediaCat

Ödüllü reklamverenler Felis'te buluşuyor

2006 yılından bu yana Türkiye pazarlama iletişimi ekosistemindeki en yaratıcı ve etkili işlerin yarışmasına sahne olan Felis Ödülleri, 7-8 Kasım tarihlerinde 13’üncü kez gerçekleşecek. 1 Ağustos itibarıyla başvuru süreci başlayan ve bu alandaki en büyük organizasyon olan Felis, her yıl olduğu gibi 2018’de de kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Dünyada alanındaki tüm trendleri takip ettiği gibi, sektörü oluşturan paydaşların geri bildirimleriyle de şekillenen Felis, bu yıl reklamverenler için bir kat daha heyecan verici geçecek. Geçtiğimiz yıl Felis’e dahil edilen Dönüştüren Pazarlama Etkisi, 2018’de de yalnızca reklamverenlerin katılımına açık tek bölüm olacak. Reklamverenler ayrıca Marka Deneyimi ve Aktivasyon, Markalı İçerik ve Eğlence, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ve Verinin Yaratıcı Kullanımı bölümlerine başvuruda bulunabilecekler.

Felis Ödülleri; başvuru yapmak, yarışma ve bölümlere dair detaylı bilgi almak ve isimlerini ödüllü reklamverenler arasına yazdırmak isteyen herkesi Felisodulleri.com adresine bekliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.