O bir iPad Air, bilgisayar değil

TBWA\Media Arts Lab ve Apple dünyayı dolaşan iki yeni filmle karşınızda

28.05.2014 - 13:17 | Haluk Kasarcı

Apple ilki geçtiğimiz yıl yayınlanan ve iPad Air’ın kullanıcıların hayatlarını tamamlayıcı bir unsur olarak konumlandırıldığı Your Verse reklam filmlerine iki yeni spotla devam ediyor. 60 saniyelik iki yeni reklam filmi bir süredir ‘Applevari’ olmamalarından ötürü pek de beğenilmeyen filmlerin üzerine sünger çekeceğe benziyor.

Geçtiğimiz bir yılda reklam tonunu ayarlamakta zorlandığı konuşulan teknoloji devi, uzun süredir işbirliğinde olduğu TBWA\Media Arts Lab tarafından hazırlanan yeni Your Verse filmleri ile etkileyici bir iş çıkarıyor. Londra Filarmoni Orkestrası Şefi Esa-Pekka Salonen’in iPad Air’ı bestelerini yapmak için kullanırken; işitme engelli gezi yazarı Cherie King ise seyahatleri sırasında yeni yer ve insan hikâyeleri keşfetmek için iPad’ini kullanırken görülüyor. İki filmin de kalbinde yer alan mesaj aynı: iPad Air’ınız bir bilgisayar değil, hayatınızın bir parçası.

Geçtiğimiz yıl yayında olan Your Verse reklamlarının aksine dış sese yer verilmeyen iki yeni film için bu kararın alınması pek de şaşırtıcı değil. Zira iki ilham veren ismin hikâyelerini isabetli ve çarpıcı biçimde işleyen filmler dış sese pek de ihtiyaç duymuyor.

[vimeo]http://vimeo.com/96678566[/vimeo]

[vimeo]http://vimeo.com/96678564[/vimeo]

Your Verse kampanyasına dahil iki yeni filmin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.