NYF TV & Film Awards jürisinde Türkiye’den 1 isim

The Walt Disney Company Türkiye Medya Birimi - Tanıtım ve Kreatif Grup Başkanı Ömer Meral bu yıl organizasyonda jüri koltuğuna oturacak.

08.01.2021 - 10:37 | MediaCat

NYF TV & Film Awards jürisinde Türkiye'den 1 isim

1957 yılından bu yana düzenlenen ve 50’nin üzerinde ülkenin televizyon ve film sektörüne ait en iyi tanıtım, pazarlama ve tasarım projelerinin ödüllendirildiği uluslararası yarışma New York Festivals TV & Film Awards’un bu yılki jürisi açıklandı. Yarışmanın bu yılki final jürisinde The Walt Disney Company Türkiye Medya Birimi – Tanıtım ve Kreatif Grup Başkanı Ömer Meral de yer alacak.

Aralarında Clio, Promax Europe, Promax Global Excellence, Kinsale Shark, Felis Ödülleri ve Kristal Elma’nın da bulunduğu ulusal ve uluslararası ödül organizasyonlardan birçok ödül kazanan Ömer Meral ve ekibi, FOX, FX, FOXCRIME, National Geographic, National Geographic WILD kanalları için hazırladıkları tanıtımlarla New York Festivals TV & Film Awards 2019 ve 2020’den En İyi İmaj Tanıtımı”, En İyi Belgesel Tanıtımı”, “En İyi Ses Tasarımı” ve “En İyi Kurgu” olmak üzere birçok dalda ödülle dönmüştü.

Jüri değerlendirmelerinin yılın ilk çeyreğinde gerçekleşeceği New York Festivals TV & Film Awards’ta ödüller ekim ayında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek ödül töreninde açıklanacak.

Yarışmanın final jürisinde yer alan tüm isimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.