Nurus’ta üst düzey atama

Nurus’ta marka ve kurumsal iletişim müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

04.10.2022 - 13:09 | MediaCat

Nurus'ta üst düzey atama

95 yaşındaki ofis mobilyası markası Nurus’un marka ve kurumsal iletişim müdürü Nilüfer Hiçyılmaz oldu.

1994 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden dereceyle mezun olan Nilüfer Hiçyılmaz, meslek hayatına öğrencilik yıllarında Milliyet Dergi Grubu’nda başladı. Farklı dergi, televizyon kanalı ve reklam ajanslarında görev aldıktan sonra tüm deneyimlerini birleştirerek 1998 yılında Groupama Sigorta ve Emeklilik şirketine geçen Hiçyılmaz, burada 10 yıl çalıştıktan sonra Hitay Holding, Farplas Otomotiv A.Ş. / Fark Holding gibi köklü gruplarda önemli görevler üstlendi. Tüm bu süreçlerde çalışmalarını özelleştirme, dönüşüm, dijitalleşme, kadın işgücü, startup ekosistemi, sürdürülebilirlik, marka yaratımı, geleceğin teknolojileri odağında sürdürdü.

Yeni dönemde Nurus Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapacak olan Nilüfer Hiçyılmaz aynı zamanda Arya Kadın Yatırım Platformu üyesi olup, Arya Challenge Club Chapter 7’ın eş başkan yardımcılığını yürütüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.