MediaCat

Noktaları Araştırma Zirvesi birleştirecek

TÜAD’ın bu sene 18’incisi düzenleyeceği Araştırma Zirvesi, 16-17 Nisan’da gerçekleşecek.

Noktaları Araştırma Zirvesi birleştirecek

Kamuoyu ve pazar araştırması şirketlerinin ekonomik ve sosyal alandaki çalışmalarını destekleyen Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD), 18’inci Araştırma Zirvesi’ni bu sene 16-17 Nisan tarihlerinde düzenliyor. İki gün sürecek zirvede araştırmanın holistik bir yaklaşımla tüm bulgu, veri ve konjonktürü de dikkate alarak geniş perspektiften değerlendirme olanağı sunan, müşterinin stratejilerine yön veren “noktaları birleştirme” özelliği konuşulacak.

Açılış konuşmasını TÜAD Başkanı ve GfK Genel Müdürü Fulya Durmuş’un yapacağı zirvenin ilk gün konuşmacıları arasında; Çaytaş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yavuz Sütlüoğlu, TAMPF Yönetim Kurulu Başkanı ve LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Esomar Devlet İlişkileri Müdürü Kim Smouter, Nielsen Satış Etkinliği ve Türkiye Tüketici Araştırmaları Direktörü Didem Şekerel Erdoğan, Unilever Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya Alışverişçi ve Medya Araştırmaları Müdürü Nihan Şahan Eren, RTÜK Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, ThinkNeuro CEO’su Yener Girişken, Gazeteci Serdar Kuzuloğlu ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Canan yer alıyor.

Vahap Küçük’ten “markalaşma”

“Globalleşme Yolculuğunda Markalaşmanın Dünü, Bugünü ve Yarını” başlıklı konuşmasıyla Vahap Küçük ilk günün öne çıkan konuşmacıları arasında bulunuyor. Küçük’ün yanı sıra dikkat çeken bir başka konu ve konuk, “Birleşmeyen Noktalar; Erkek Beyni Kadın Beyni” başlıklı paneliyle Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Canan.

Zirvenin ikinci gününde ise; Akademisyen ve Yazar Prof. Dr. Asaf Savaş Akat, İntel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, Samsung Electronics Türkiye CMO Can Emci, Brand Finance Türkiye Direktörü Muhterem Ilgüner, Bahçeşehir Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nilüfer Narlı, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Kaya Akyıldız ve Dr. Tuba Bircan, TÜAD Yönetim Kurulu Üyesi, Era Research Kurucusu ve Esomar Türkiye Temsilcisi Elvan Oktar, StratejiCo Başkanı Selim Oktar, Araştırmacı ve Yazar Bülent Gündoğmuş, Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Cüneyt Evirgen, Unilever Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya Tüketici ve Pazar Araştırma Direktörü Selin Çetinelli, Unilever Türkiye Tüketici ve Pazar Araştırma Müdür Yardımcısı Başak Oruç, Esomar Başkanı Dr. Laurent Flores, GfK CEE-META Bölgesel CEO Thomas Bachl, Nielsen Başkan Yardımcısı, Avrupa Bilgisi Alışverişçi ve Sadakat Lideri Maciej Przybysz, The Win/Gallup International Association Yönetim Kurulu Üyesi Selim Saad ve Millward Brown Avrupa Bölgesel Yöneticisi Juan Ferrer-Vidal konuşmacılar arasında bulunuyor.

İletişimde inovasyon nasıl yapılır?

Zirvenin ikinci ve son gününde ise Samsung Electronics Türkiye CMO’su Can Emici, “Lovemark Olmanın Anahtarı: İletişimde İnovasyon” başlığı ile öne çıkan isimler arasında yer alıyor. Günün bir diğer öne çıkan konuşmacısı ise Esomar Başkanı Dr. Laurent Flores. Flores son günün son oturumunda “Connecting the Dots in Different Situations with Multiple Variables” (Farklı Durumlarda Çoklu Değişkenlerdeki Noktaları Birleştirmek) başlığıyla katılımcılarla buluşacak.

Zirve hakkında detaylı bilgi için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.