MediaCat

Noel Baba bile geç kalabilir

İspanyol devlet kurumu DGT’den trafikte sorumlu davranmanın önemine dair Noel temalı bir hatırlatma.

Noel geride kalır ama yıl boyu yolu gözlenen Noel Baba bir türlü gelmez. Bir aileyi atlamış falan değil. Mahallenin, şehrin hatta ülkenin Noel Baba’dan haberi yok. Aileler, hayalleri yıkılan çocuklarına açıklama yapmak zorunda. Noel Baba nerede olabilir?

İspanyol devlet kurumu DGT, artan telaş nedeniyle hıza başvurma ihtimalinin de yükseldiği Noel döneminde yayınladığı kamu spotunda tüm ülkenin tadının kaçtığı bir Noel senaryosunu ekrana taşıyor. Noel’de yetişmesi gereken yer sayısı açık ara en yüksek olan ismin ortalıkta görünmediği Accenture Song İspanya imzalı spotta yolculuklarda önemli olanın geç kalmamak değil, geç de olsa varabilmek olduğu hatırlatılıyor.

Accenture Song İspanya Kreatif Direktörü Juan Silva, kampanyada dikkatsiz araç kullanmanın olumsuz sonuçlarına odaklanmaktansa farkındalık mesajlarını olumlu ve iyimser bir bakış açısıyla verdiklerini söylüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.