NN Hayat ve Emeklilik’ten doğa için şarkı yarışması

Doğaya Mektup projesi yeni dönemde şarkı yarışmasıyla devam ediyor.

14.07.2020 - 15:56 | MediaCat

NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik tarafından hayata geçirilen ve Haluk Levent’in katkılarıyla sürdürülen Doğaya Mektup farkındalık projesi yeni dönemde şarkı yarışmasıyla devam ediyor. Proje kapsamında bestelenen “Çünkü Başka Sen Yok” temalı şarkı, düzenlenecek yarışmayla milyonların sesi olmaya hazırlanıyor. Haluk Levent, içinde doğa ve müzik aşkı olan herkesi bu şarkıyı söylemeye ve çalmaya davet ediyor.

12 Temmuz’da başlayan Doğaya Mektup Şarkı Yarışması kapsamında Çünkü Başka Sen Yok şarkısını enstrümanla çalan ya da seslendiren katılımcıların performansları jürilerin beğenisine sunulacak. Jürinin gelen kayıtlar arasından seçeceği 10 şarkı her cuma NN Türkiye’nin Instagram hesabında oylamaya sunulacak. Beş hafta sonunda en çok oy alan 10 performans sahibi Çünkü Başka Sen Yok Konseri’nde Haluk Levent’in misafiri olacak ve 10 kişi arasından ilk üçe giren performans sahipleri, sahnede Levent’e eşlik edecek. İlk oylaması 17 Temmuz’da gerçekleşecek yarışma için son katılım tarihi 13 Ağustos. Yarışmanın sonuçları ise 24 Ağustos’ta açıklanacak.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Doğaya mektuplarımızı yaptık, şarkımızı ortaya çıkardık. Bu şarkıyı milyonlar söylesin demiştim; işte şimdi içinde müzik aşkı olanları bu şarkıyı söylemeye ve çalmaya davet ediyorum! İster enstrümanla çalın, ister söyleyin; yeter ki doğaya sesimizi duyuralım. Çünkü Başka Sen Yok şarkısının maksimum 1 dk’lık kaydını istediğiniz sosyal medya platformunda #çünkübaşkasenyok ve #doğayamektup etiketleriyle 14 Ağustos Cuma’ya kadar paylaşmanızı bekliyorum dostlarım, haydi enstrümanları mikrofonları kapın. @nnturkiye hesabını mutlaka takibe alın. Katılım şartlarını ve detaylı bilgiyi orada öne çıkarılan hikayelerde ve bio’daki linkte bulabilirsiniz. İlk oylama 17 Temmuz Cuma @nnturkiye’de, haydi!

Haluk Levent (@halukleventacil)’in paylaştığı bir gönderi ()

Doğaya Mektup Şarkı Yarışması’na Çünkü Başka Sen Yok şarkısını kendi yorumuyla seslendiren ya da enstrümanla çalan herkes bir dakikalık kayıtlarıyla katılabilecek. Ses kayıtları; Instagram, Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya hesaplarından herhangi biri üzerinde #çünkübaşkasenyok ve #doğayamektup etiketleriyle 13 Ağustos tarihine kadar paylaşılabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.