MediaCat

Nissan Türkiye’ye yeni genel müdür

Nissan Türkiye’de genel müdür olarak görev alacak isim belli oldu.

Nissan Türkiye’ye yeni genel müdür

Görev süresini tamamlayan Nissan Türkiye Genel Müdürü Emre Doğueri, görevini son olarak Nissan Belçika Genel Müdürlüğünü üstlenen Charbel Abi Ghanem’e devretti.

Lisans eğitimini 2003 yılında Notre Dame Üniversitesi (Lübnan) Reklam ve Pazarlama Bölümü’nde tamamlayan Ghanem, pazarlama alanında yüksek lisans ve Madrid IE Business School’dan MBA derecelerine sahip. İş hayatına 1999 yılında başlayan Charbel Abi Ghanem, 2012 yılında dahil olduğu Nissan Motor Corporation çatısı altında global satış ve iş geliştirme alanlarında önemli görevler üstlendi. Nissan Kuzey Amerika’da satış operasyon yönetimi, Nissan Avrupa’da ise pazarlama ve tüketici deneyimi alanlarında görev alan Ghanem, son olarak Nissan Belçika’nın genel müdürlüğünü üstlenmekteydi.

Nissan için konumu ve potansiyeli nedeniyle çok önemli bir pazar olan Türkiye yakın zamanda gerçekleşen bölge organizasyonu değişiklikleri ile AMIEO (Afrika, Orta Doğu, Hindistan, Avrupa, Okyanusya) bölgesinin Avrupa divizyonuna bağlanmıştı. Nissan Türkiye’de görevi 1 Nisan 2022 tarihi itibarıyla devralacak olan Charbel Abi Ghanem, Türkiye’de devam eden satış ve pazarlama operasyonlarını Nissan Avrupa Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Jordi Vila’ya bağlı olarak yürütecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.