Nissan Kasım’da futbolu sürmeyi planlıyor

Nissan'dan otomobil ile futbolu buluşturan proje.

28.10.2015 - 10:47 | Arzu Nilay Kocasu

Nissan Kasım'da futbolu 'sürmeyi' planlıyor

Araba kullanmayı eşsiz bir deneyim haline getirmek isteyen ve felsefe bellediği “heyecanlandıran inovasyonlar gerçekleştirmek” mottosu ile teknolojisini araba kullanmanın ötesine geçmek için dönüştürmenin yollarını arayan Japonya menşeli otomotiv markası Nissan, Şampiyonlar Ligi sponsorluğunun rüzgarını ve PlayStation’ı da yanına katarak otomotiv alanında geliştirdiği inovasyonlar ile futbolu sentezlemeye karar verdi ve yeni bir projeye girişti: Nissan Qashqai’yi Pro Evolution Soccer 2016 kumandasına dönüştürerek “futbolu sürmeyi” hedefleyen #projectcontroller.

TBWA Helsinki imzalı Project Controller’ın her bir aşaması için farklı tarihler hedeflenmiş. Henüz ilk aşaması tamamlanan projede ekip PlayStation kumandasını “hack”lemeyi başarmış.

26 Kasım’da nihayete ermesi öngörülen projenin detaylarına, gelecek aşamaların içerikleri ve tarihleriyle ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.