MediaCat

Nişantaşı’nın en renkli hali

Yumoş, Bostan Sokak’taki renkli yerleştirmesiyle Nişantaşı’na renk katıyor.

Nişantaşı'nın en renkli hali

Yumoş Deterjan, renk korumadaki performansını vurgulamayı amaçladığı yeni açıkhava kampanyasıyla Nişantaşı Bostan Sokak’a renk katıyor. Markanın daha önce de farklı bölgelerde İstanbulluları selamlayan sevimli ayıları, bu defa şehir sakinleriyle Bostan Sokak ışıklarında buluşuyor.

Nişantaşı Bostan Sokak’ı Yumoş Sokağı’na dönüştüren uygulama kapsamında Yumoş renkleri ile kaplanan sokak aydınlatma direklerinin üzerinde rengârenk Yumoş ayıları boy gösteriyor. Yumoş’un renkleriyle değiştirilen 12 sokak lambası ve direklere yerleştirilen ayılar ile “Renk korumada Yumoş Deterjan’dan daha iyisi yok” mesajı verilirken, seçili direklerin üzerine yerleştirilen karekodlar ile ziyaretçilere ışıkların rengini değiştirme imkânı da sunuluyor. Bu aktivasyonla ziyaretçilerin Yumoş Sokak’ta geçirdikleri vaktin daha keyifli kılınması ve kendi renklerini sokağa yansıtabilmeleri hedefleniyor.

Yumoş Sokak’a davet

Nişantaşı City’s ve Akmerkez’in dış cephelerindeki 3D reklam alanlarını da yaratıcı bir şekilde kullanan Yumoş, bu alanlarda yayınladığı mesajlarla herkesi Yumoş Sokak’a davet ediyor.

Unilever Çamaşır Bakım Pazarlama<br />
Direktörü Alper Çapar

Unilever Çamaşır Bakım Pazarlama
Direktörü Alper Çapar

Unilever Çamaşır Bakım Pazarlama Direktörü Alper Çapar kampanyayı şu sözlerle değerlendiriyor: “Renkler hem giysilerde hem de gündelik yaşamda oldukça önemli bir yere sahip. Giysilerin rengini Yumoş Deterjan ile korurken; her yıl merakla beklenen Yumoş’un ikonik ayılarıyla gerçekleştirdiğimiz yaratıcı açıkhava enstalasyonlarına bir yenisini ekleyerek günlük yaşama renkli bir dokunuş yapmak istedik. Yumoş ürünlerini anlatmak için geçmiş yıllarda Nişantaşı ve Galataport’ta sokaklara çıkan Yumoş ayıları şimdi Yumoş Deterjan renkleriyle aydınlatılan Nişantaşı Bostan Sokak’ta olacak. Herkesi 9 Eylül-24 Eylül tarihleri arasında Nişantaşı Bostan Sokak’ta, bizim deyimimizle Yumoş Sokak’ta deneyimleyebilecekleri bu renkli dünyaya davet ediyoruz.”

Yumoş Marka Müdürü<br />
Orhun Çelik

Yumoş Marka Müdürü
Orhun Çelik

Yumoş Marka Müdürü Orhun Çelik ise, “Yumoş’un renkli dünyasını ikonik Yumoş ayıları ile sokaklara taşıyarak; insanların yaşamlarına dokunmak ve onları mutlu etmek adına bugüne kadar pek çok başarılı uygulama gerçekleştirdik. Yumoş ayılarını şimdi de yepyeni ve farklı bir uygulamayla insanlarla buluşturuyoruz. Bu uygulamamızla renk korumada Yumoş Deterjan’dan daha iyisi olmadığını da anlatmayı hedefliyoruz. Sizleri de 9 Eylül-24 Eylül tarihleri arasında Nişantaşı Bostan Sokak’a bekliyoruz” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.