Nil Karaibrahimgil ile Serdar Erener evlendi

Nil Karaibrahimgil, Nil Nehri'nin kenarında bulunan Kahire Büyükelçiliği'nde 10 yıllık sevgilisi reklamcı Serdar Erener ile dünya evine girdi...

21.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Nil Karaibrahimgil, Nil Nehri’nin kenarında bulunan Kahire Büyükelçiliği’nde 10 yıllık sevgilisi reklamcı Serdar Erener ile dünya evine girdi.

Son albümüne ‘Nilin Kıyısında’ adını veren Nil Karaibrahimgil, Nil Nehri’nin kenarında bulunan Kahire Büyükelçiliği’nde 10 yıllık reklamcı sevgilisi Serdar Erener ile dünya evine girdi. Çiftin nikahını Büyükelçilik Müsteşarı Sadi Altınok kıyarken nikah şahitleri, Sinan Çetin ve Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen oldu.

Nikaha, Kahire Büyükelçisi Hüseyin Avni Botsalı, Serdar Erener’in kız kardeşi ünlü şarkıcı Sertab Erener ile yakınlarının da aralarında bulunduğu 50 kişilik davetli grubu katıldı. Nikah töreninde Nil Karaibrahimgil beyaz gelinlik giyerken Serdar Erener ise Mısır’a özgü geleneksel bir kıyafet tercih etti. Ünlü çift Mısır’ın tarihi ve turistik yerleri Şarm el Şeyh ve Asvan’da balayı yapacak.

Ünlü şarkıcı, ‘Yaşım geldi, annem dedi, onun gibi evlenmek gerek, Nil ne olacak senin bu halin, Bir yuvan olmayacak sadece kendin’ sözlerinin bulunduğu ‘Evlenmek Gerek’ adlı şarkısıyla da evlenme isteğini dile getirmişti.

Fotoğraflar kaynak: Sabah

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.