Nike enerji ve dinamizmi vurguluyor

Nike’ın yeni kısa filmi "İnsan Zinciri”, tüm kategorilerdeki sporcuları birbirine bağlayan enerji, dinamizm ve kararlılığı vurguluyor...

15.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Nike’ın yeni kısa filmi "İnsan Zinciri”, tüm kategorilerdeki sporcuları birbirine bağlayan enerji, dinamizm ve kararlılığı vurguluyor.

Bisikletinin tepesindeki Lance Armstrong’tan dövüş sanatları çalışan altı yaşındaki bir çocuğa kadar herkes için, hareket, sporcuları birbirine bağlayan evrensel bir dil. Hareket güzelliğin, dramın, trajedinin ve zaferin dili.
 
60 saniye süren filmde Oscar Pistorius, Sergio Aguero, Deron Williams, Maria Sharapova, Mike Spinner, Quinton “Rampage” Jackson, LaDainian Tomlinson ve Lance Armstrong’un yanı sıra daha az bilinen sporcular da rol alıyor ve tüm sporcular sürekli bir hareket zinciriyle birbirine bağlanıyor.

Sevilen İngiliz grup The Hours’un “Ali In the Jungle” şarkısının kullanıldığı reklam filmini, merkezi Portland’ta bulunan reklam ajansı Wieden+Kenedi hazırladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.