Barkodu okutun, fiyatları karşılaştırın

Karşılaştırmalı alışveriş platformu akakce.com’un mobil uygulaması m.akakce.com, cep telefonu üzerinden hızlı ve etkin şekilde fiyat karşılaştırma imkânı sağlıyor...

15.02.2010 - 00:00 | MediaCat

İnternet ve mobil teknolojilerindeki hızlı gelişmeler,  tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarında da değişime yol açıyor. Birkaç yıl öncesine kadar mağaza mağaza dolaşarak fiyat araştırması yapan tüketici, internet kullanımının da yaygınlaşması ile alışveriş öncesi fiyat araştırmalarını internete kaydırdı. Akakce.com karşılaştırmalı alışveriş platformunun yeni nesil alışveriş uygulaması m.akakce.com ise fiyat karşılaştırmayı bir adım daha ileri götürerek cep telefonlarımıza kadar getiriyor ve alışverişi farklı bir boyuta taşıyor.

Barkod okuma teknolojisinin kullanıldığı m.akakce.com ile ürün paketinde bulunan barkod, cep telefonu kamerası aracılığı ile okutularak, birkaç saniye içerisinde akakce.com’da yer alan pek çok internet mağazasının fiyatlarına ulaşılmasını ve en ucuz fiyatların bulunmasını sağlıyor. Cep telefonunun internet tarayıcısına http://m.akakce.com adresi yazılarak kolayca ulaşılan mobil uygulama ile barkod okutmanın yanı sıra sadece ürün ismi yazılarak da fiyat karşılaştırması yapılabiliyor. Bu şekilde satın almak istenilen ürünün nerede ne kadar fiyat ile satılmakta olduğu bilgisine kolayca ulaşılabiliyor.

Rekabet koşullarının giderek fiyatlara yansıdığı ülkemizde mobil fiyat karşılaştırma ile tüketiciler daha bilinçli alışverişe yönlendiriliyor. www.akakce.com online ve mağaza alışverişleri öncesi tüketicilere 360 derece fiyat bilgisi vererek, alışverişlerini en doğru şekilde yapmalarını sağlıyor. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.