Nielsen Türkiye’den global atama

Nielsen'de bir Türk kadını ilk defa global sorumluluk üstlenecek.

28.08.2020 - 14:07 | MediaCat

2017 yılından bu yana Nielsen Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapmakta olan, aynı zamanda EEMEA Rusya Perakende Grup Başkan Yardımcılığı ve Nielsen Global Perakende Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdüren Didem Şekerel Erdoğan, bu ay itibarıyla Nielsen Analitik Danışmanlık Kıdemli Başkan Yardımcılığına atandı. Şekerel Erdoğan, yeni görevinde APAC – EEMEA bölgelerini kapsayan kıtalararası sorumluluk üstlenecek.

Yeni görevinde Avustralya, Kore, Hindistan, Rusya, Endonezya, Romanya, Güney Afrika, Singapur, Türkiye ve Çin’in de dahil olduğu 55 ülkede geniş bir ekibe liderlik edecek olan Şekerel Erdoğan, son dönemlerde daha önem kazanan büyük veri analitik çözümlerini kapsayan büyük bir gruba ve ekiplerine liderlik etmekten gurur duyduğunu ifade etti. Şekerel Erdoğan, güçlü ve tecrübeli analitik liderlerden oluşan bir ekibin sorumluluğunu aldığını ve bu ekibi daha ileriye taşıyarak Nielsen müşterilerine ve perakendecilere en iyi hizmeti sunmak arzusunda ve tutkusunda olduğunun altını çizdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.