MediaCat

Nicki Minaj ile havalı bir tur

Ünlü şarkıcı Mercedes-Benz için kamera karşısında.

Nicki Minaj ile havalı bir tur

Düşmek üzere olduğunuz anları hatırlayın. Her şey nasıl başlıyordu? Ayağınız kayıyor ve bir yandan da sol kolunuzu kafanızın altına doğru yerleştirirseniz mi, yoksa sağ dizinizi kırarsanız mı daha az hasar alacağınızı düşünüyorsunuz. İçgüdülerinizi, alışkanlıklarınızı, saplantılarınızı düşünün. İşte, Mercedes-Benz de yeni A-Serisi için yayınladığı reklam filmlerinde insanların derin duygularına odaklanıyor ve o duyguların araçlarla nasıl bağdaştığını tüketicilerine anlatıyor.

Yeni A-Serisi araçlarını kullanıcılarına birbirinden çeşitli birçok imkân sunan “Mercedes Me” portalıyla entegre eden Mercedes-Benz, “Evet, bir araba ama biraz daha sizin gibi bir araba” diyor. Aracınızı “Mercedes Me” sayesinde akıllı telefonunuzla eşleştirebiliyor ve aracınızın sizi daha yakından tanımasına olanak sunabiliyorsunuz. Bu da, aracınızın, sizin reflekslerinizi tanıması, davranışlarınızı öğrenmesi, sevdiğiniz parçaları bilmesi, sesinizi tanıması demek oluyor. Yani markanın söylediğine göre, düştüğünüzde içgüdüleriniz sayesinde nasıl güvende kalabiliyorsanız, otomatik fren sistemi sayesinde de Mercedes-Benz’in yeni A-Serisiyle güvendesiniz.

“Instincts, Habits, Touch, Like You” başlıklı dört yeni reklam filmi yayınlayan marka, aracın kapısının tek bir dokunuşa bile gereksinim duymadan nasıl açıldığından, içerisi sıcak olduğunda derecenin nasıl düşürüldüğüne kadar tüm detayları farklı sahnelerle anlatıyor. Aracınızdan size biraz hip-hop çalmasını istediğiniz an ise, kendinizi Nicki Minaj’la dans ederken bulabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.